Nasza oferta

FOLIA GRZEWCZA – TERMOFOL DIAMOND

TERMOFOL DIAMOND to marka PREMIUM produktów TERMOFOL charakteryzująca się szczególną dbałością o ponadstandardowy design i jakość. Folie grzewcze linii TERMOFOL DIAMOND produkowane są w oparciu o ultranowoczesne rozwiązania technologiczne. W procesie produkcji folii grzewczych linii TERMOFOL DIAMOND wykorzystujemy najnowsze doświadczenia nauki w dziedzinie nano-molekularnych struktur węglowych. Pozwala to osiągnąć najwyższą jakość i trwałość produktu przy jednoczesnym zachowaniu wszelkich zalet ogrzewania promieniowaniem podczerwonym.

Podobnie jak w klasycznej wersji bazę folii grzewczej linii TERMOFOL DIAMOND stanowi folia PET, jednakże dzięki zwiększonej grubości oraz sztywności charakteryzuje się znacznie wyższą wytrzymałością na uszkodzenia mechaniczne oraz ścieranie. Niezmiennie również w wersji PREMIUM folia grzewcza wykazuje się sporą izolacyjnością i ognioodpornością, dzięki czemu cały system jest bardzo bezpieczny. Folie grzewcze linii TERMOFOL DIAMOND zasilana jest za pomocą wysoko konduktywnej miedzianej taśmy połączeniowej zasilającej zmodyfikowane węglowe sekcje grzewcze.

Korzyści ogrzewania folią grzewczą:

Marka TERMOFOL DIAMOND to przede wszystkim bezkompromisowa jakość na każdym etapie cyklu inwestycyjnego od obsługi projektowej poprzez wykonawstwo i obsługę posprzedażową. Produkty linii TERMOFOL DIAMOND dostępne są wyłącznie w sprzedaży łączonej z usługą projektowania i instalacji realizowanej przez Termo-fol Sp. z o.o., oraz sieć certyfikowanych dla tej marki instalatorów. Pozwala to w większym stopniu zachować kontrolę nad jakością zarówno w sferze doradztwa technicznego, jak i procesem instalacji i szkolenia użytkowników. Dzięki cyklicznym szkoleniom teoretycznym i praktycznym oraz rygorystycznemu przestrzeganiu wytycznych w zakresie projektowania i wykonawstwa instalacji możemy zaoferować inwestorom aż 30 letnią gwarancję! Przeprowadzone badania pozwalają natomiast szacować jej żywotność na około 100 lat!

Wybierając markę TERMOFOL DIAMOND uzyskujesz:

  1. - pewność korzystania z najnowszych technologii grzewczych w dziedzinie ogrzewania podczerwienią,
  2. - profesjonalny montaż i szkolenie użytkownika,
  3. - przyjazny i dostępny serwis marki,
  4. - fachowe doradztwo i indywidualny projekt dostosowany do Twoich potrzeb,
  5. - wysoką wydajność i skuteczność systemu grzewczego,
  6. - najdłuższą dostępna na rynku gwarancję.
Wprowadzając produkty PREMIUM pod marką TERMOFOL DIAMOND staramy się połączyć dotychczasową dbałość o wysoką jakość i trwałość oraz niebanalny design i doskonałe walory użytkowe z poczuciem komfortu i spokoju jakie daje pewność posiadania doskonale dobranej, efektywnej i ultra trwałej instalacji grzewczej, której niezawodności można porównać z trwałością i stałością diamentu. Folie grzewcze TERMOFOL DIAMOND to diament wśród folii grzewczych!